Ana Sayfa
Language

EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ İNSAN

Barta Yapı, Çalışanları ile ortak hedef doğrultusunda hareket etmeyi amaçlayan, personeline sosyal ve iş güvenliği konusunda en uygun şartlarda çalışma ortamı sunan, çalışan elemanlarının performansına göre ücretlendirme, kabiliyetlerine göre kariyer ve sorumluluklarını arttıran yapısı ile gelişmeye açık, dinamik bir insan kaynakları politikası yürütmektedir.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın  uzmanlığıyla doğrudan bağlıdır. İnsan kaynakları anlayışımız, iyi eğitilmiş  insan gücünü aramıza almak, onların yetenek, bilgi, beceri ve buluşlarından en büyük faydayı sağlamak, verimliliklerini artırmak ve gelişmelerine imkân tanımak etrafında şekillenir. Bu anlayışın arkasında, işbirliği ve dayanışmanın sürekli olduğu, kararların ortaklaşa verildiği, sürekli büyüyen, dinamik bir aile olma ve  Barta’nın kuşaklar boyu devamlılığını sürdürme amacını taşıyoruz.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Barta Yapı, en önemli sermayesi olan çalışanların desteğine ve üretkenliğine güvenmektedir. Barta’nın başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları politikası, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak hedeflerine yönelmiştir


 Genel başvuru için aşağıdaki bölümden CV'nizi bize ulaştırabilirsiniz.
Ad, Soyad
E-posta
Telefon Örnek: 533.4567890
Pozisyon
Açıklama
CV
replika breitling saat
Kurumsal
Ürünlerimiz
Referanslarımız
İletişim
Dokümanlar
Haberler
Firma Bilgileri
Copyright 2014 Barta Yapi Urunleri A.S.